Publications Office of the EU
Německo-Grafschaft-Ringen: Rozvod pitné vody - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Grafschaft-Ringen: Rozvod pitné vody

  • Udělení zakázky
    24/11/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Grafschaft
Místo plnění
NUTS code: DEB12 Ahrweiler
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEB12 Ahrweiler
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
65111000 Rozvod pitné vody
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
1139/18 - BAFO Angebot
Popis

Unter Bezugnahme auf die Kennziffer im Amtsblatt der Europäischen Union: 2017/S 147/2017 305139 und Ihren darauf abgegebenen Teilnahmeantrag setzt der Auftraggeber das Verfahren nach Auswertung der Teilnahmeanträge und Rückversetzung in den Stand vor Abfrage der indikativen Angebote mit der Abfrage eines ersten indikativen Angebots für die anliegende Ausschreibung fort.
Die Betriebsführungsverträge der Eigenbetriebe Wasser- und Abwasserwerk endeten zum 31.12.2017 und sind derzeit vorläufig interimsweise verlängert. Der Gemeinderat Grafschaft hat beschlossen, diese Verträge nicht an Dritte zu vergeben, sondern sich dafür entschieden, eine Rekommunalisierung vorzunehmen. Geplant ist die Gründung einer gemeinsamen Gesellschaft mit einem privaten Partner mit gemeindlicher Mehrheitsbeteiligung, welche dann die Betriebsführung übernehmen soll. Hierfür lobt die Gemeinde das hiesige EU-weite Verhandlungsverfahren mit vorgeschaltetem Teilnahmewettb aus.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
0.01
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Remondis Eurawasser GmbH
Poštovní adresa: Robert-Koch-Straße 8
Obec: Grafschaft
PSČ: 53501
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.