Publications Office of the EU
Dodávka léčivých přípravků pro potřeby COC-Ruse EOOD, losem - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka léčivých přípravků pro potřeby COC-Ruse EOOD, losem

  • Zveřejněno
    28/02/2024
  • Lhůta
    01/04/2024
  • Otevírání nabídek
    02/04/2024
  • Udělení zakázky
    23/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG323 Русе
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,385,302.63 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,591,593.70
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
27
Číslo nabídky
362368
Popis

Předmětem objednávky je pravidelné dodání na základě předchozí žádosti o léčivé přípravky pro potřeby léčebného procesu v COC-Ruse EOOD podle přiložené specifikace. Úplné informace o rozsahu, objemu a technických požadavcích pro provedení veřejné zakázky jsou popsány a upraveny v technické specifikaci.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/362368
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/362368
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/04/2024 12:00
Místo plnění
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.