Publications Office of the EU
Francie-Bourg-en-Bresse: Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Bourg-en-Bresse: Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic

  • Zveřejněno
    11/05/2016
  • Lhůta
    17/06/2016
  • Otevírání nabídek
    20/06/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Syndicat intercommunal d'électricité de l'Ain
Místo plnění
NUTS code: FRK21 Ain
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK21 Ain
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45316110 Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
21,300,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
7
Číslo nabídky
16TRX01
Popis

Maintenance et Travaux d'eclairage Public — consultation 2016 Prestations d'exploitation du réseau: — exécution des prestations de maintenance et d'entretien préventif et curatif, — exploitation du réseau, et Réalisation d'études et de travaux: — neufs, — de renouvellement et — de mise aux normes des installations d'éclairage public des collectivités adhérentes au Syndicat Intercommunal d'énergie et e-communication du Département de l'ain (Siea) lui ayant transféré la compétence Eclairage Public, y compris celles qui transfèreront en cours de marché. Les foyers pris en charge au titre du présent marché comprennent l'ensemble des foyers d'éclairage des voies et espaces publiques et de mise en valeur du patrimoine de la collectivité concernée, à l'exception des feux de signalisation et des illuminations festivesaccord-cadre sans mini et maxi et un opérateur économique.les accords-cadres sont conclus pour une période de 4 ans à compter de la notification du contrat.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Syndicat Intercommunal d'énergie et de e-communication de l'ain
Poštovní adresa: 32, cours de Verdun
Obec: Bourg-en-Bresse Cedex
Kód NUTS: FR711
PSČ: 01006
Země: FRA
Hlavní adresa: http://siea.marcoweb.fr
Elektronicky:
http://siea.marcoweb.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/06/2016 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.