Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Blackpool: Nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Blackpool: Nábytek

  • Zveřejněno
    14/09/2017
  • Lhůta
    27/10/2017
  • Udělení zakázky
    21/11/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Blackpool Council
Místo plnění
NUTS code: UKD42 Blackpool
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKD42 Blackpool
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39100000 Nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
32,000.00 GBP
Číslo nabídky
DN293091
Popis

Supply of office furniture.

Metoda podání
Elektronicky:
https://procontract.due-north.com/Procurer/ViewMaker209Form2?projectEventId=5a74f49b-e27d-e711-80e3-005056b64545
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Kód CPV

39100000 - Nábytek

39130000 - Kancelářský nábytek

Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
32,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: H. Jenkinson & Company Limited
Poštovní adresa: Kitling Road, Knowsley Business Park
Obec: Prescot
PSČ: L34 9JR
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.