Publications Office of the EU
Itálie-Palermo: Motory a části motorů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Palermo: Motory a části motorů

  • Zveřejněno
    29/06/2022
  • Lhůta
    01/08/2022
  • Otevírání nabídek
    02/08/2022
  • Udělení zakázky
    22/09/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AMAT PALERMO SPA
Místo plnění
NUTS code: ITG12 Palermo
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITG12 Palermo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34310000 Motory a části motorů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
435,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
396,937.50 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Fornitura di ricambi originali e/o equivalenti per autobus Bredamenarinibus – MENARINIBUS – I.I.A.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: AMAT PALERMO SPA
Poštovní adresa: VIA ROCCAZZO, 77
Obec: PALERMO
Kód NUTS: ITG12
PSČ: 90135
Země: ITA
Kontaktní osoba: CARLO FERLISI
Hlavní adresa: www.amat.pa.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/08/2022 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
435,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
396,937.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ME.SI. SRL
Poštovní adresa:
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.