Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Bezpečnostní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Bezpečnostní služby

  • Zveřejněno
    04/12/2013
  • Lhůta
    13/01/2014
  • Otevírání nabídek
    13/01/2014
  • Udělení zakázky
    20/03/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79710000 Bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
339,329.27 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
417,650.40 PLN
Číslo nabídky
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Popis

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/01/2014 09:15
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
339,329.27 PLN
Konečná hodnota zakázky
417,650.40 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Poštovní adresa: ul. Powstańców 4a lok. 67
Obec: Ząbki
PSČ: 05-091
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.