Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA

  • Zveřejněno
    22/02/2024
  • Lhůta
    12/03/2024
  • Otevírání nabídek
    12/03/2024
  • Udělení zakázky
    19/03/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI44 Latina
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
63500000 Služby cestovních agentur, tour operátorů a pomoc turistům
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
298,800.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
162,400.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
G00402
Popis

PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA

Metoda podání
Elektronicky:
https://provinciadilatina.maggiolicloud.it/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://provinciadilatina.maggiolicloud.it/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/03/2024 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.