Publications Office of the EU
Lotyšsko-Jūrmala: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Jūrmala: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Zveřejněno
    06/12/2019
  • Lhůta
    10/01/2020
  • Otevírání nabídek
    10/01/2020
  • Udělení zakázky
    01/04/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jūrmalas pilsētas dome
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV00 Latvija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
461,692.74 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
JPD 2019/131/A16
Popis

Pārtikas produktu piegāde Jūrmalas pilsētas pirmsskolas, sākumskolas un speciālajām izglītības iestādēm.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Jūrmalas pilsētas dome
Národní registrační číslo: 90000056357
Poštovní adresa: Jomas iela 1/5
Obec: Jūrmala
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV-2015
Země: LVA
Kontaktní osoba: Astra Priede
Hlavní adresa: https://www.jurmala.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/30675
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/01/2020 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.