Publications Office of the EU
Španělsko-Córdoba: Sběr odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Córdoba: Sběr odpadu

  • Zveřejněno
    15/09/2023
  • Lhůta
    16/10/2023
  • Otevírání nabídek
    26/10/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Consejo de Administración de la Empresa Municipal Saneamientos de Córdoba S.A. (SADECO)
Místo plnění
NUTS code: ES613 Córdoba
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES613 Córdoba
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511000 Sběr odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,228,656.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
Exp C23/38
Popis

Otevřené řízení

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consejo de Administración de la Empresa Municipal Saneamientos de Córdoba S.A. (SADECO)
Národní registrační číslo: A14087126
Poštovní adresa: Avda. Medina Azahara, 4
Obec: Córdoba
Kód NUTS: ES613
PSČ: 14006
Země: ESP
Kontaktní osoba: Consejo de Administración de la Empresa Municipal Saneamientos de Córdoba S.A. (SADECO)
Hlavní adresa: http://www.sadeco.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/10/2023 08:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.