Publications Office of the EU
Německo-Friedrichshafen: Síťová infrastruktura - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Friedrichshafen: Síťová infrastruktura

  • Zveřejněno
    16/12/2016
  • Lhůta
    13/01/2017
  • Udělení zakázky
    12/06/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landratsamt Bodenseekreis
Místo plnění
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32424000 Síťová infrastruktura
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
544,000.00 EUR
Číslo nabídky
2016003847
Popis

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Landratsamt Bodenseekreis
Poštovní adresa: Glärnischstr. 1-3
Obec: Friedrichshafen
Kód NUTS: DE147
PSČ: 88045
Země: DEU
Hlavní adresa: http://www.bodenseekreis.de/start
Elektronicky:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
544,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Advanced UniByte GmbH
Poštovní adresa: Paul-Lechler-Straße 8
Obec: Metzingen
PSČ: 7255
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.