Publications Office of the EU
OTEVŘENÝ POSTUP PRO SMLOUVU ŠKOLOVÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY PRO žáky primárních a sekundárních škol městské části STRAMBINO – A.S. 2026/2027 – 2027/2028 a 2028/2029 VČETNĚ VEŘEJNÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

OTEVŘENÝ POSTUP PRO SMLOUVU ŠKOLOVÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY PRO žáky primárních a sekundárních škol městské části STRAMBINO – A.S. 2026/2027 – 2027/2028 a 2028/2029 VČETNĚ VEŘEJNÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY

  • Zveřejněno
    16/07/2026
  • Lhůta
    13/08/2026
  • Otevírání nabídek
    14/08/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CUC Consortile Cavanese e Valli di Lanzo - Comune di Strambino
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC11 Torino
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60000000 Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
312,690.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ID 997
Popis

SMLOUVA ŠKOLY DOPRAVNÍ SLUŽBY PRO žáky základních a středních škol MUNICIPALITY STRAMBINO - A.S. 2026/2027 - 2027/2028 A 2028/2029 VČETNĚ VEŘEJNÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY

Metoda podání
Elektronicky:
https://associazioneconsortile.acquistitelematici.it/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://associazioneconsortile.acquistitelematici.it/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/08/2026 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: OFFERTA ECONOMICAMENTE PIU' VANTAGGIOSA
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
312,690.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.