Publications Office of the EU
Francie-Choisy-le-Roi: Péče o lesní porost - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Choisy-le-Roi: Péče o lesní porost

  • Udělení zakázky
    17/01/2022
  • Zveřejněno
    14/10/2022
  • Lhůta
    14/11/2022
  • Otevírání nabídek
    15/11/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ville de Choisy le Roi
Místo plnění
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77211500 Péče o lesní porost
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
2023 - ENTRETIEN PATRIMOINE ARBORE
Popis

le présent marché porte sur : les prestations d'entretien du patrimoine arboré de la commune de Choisy le Roi, tant sur le domaine public que sur le domaine privé communal (élagage, abattage, élimination mécanique de gui, lianes et autres espèces envahissantes, haubanage, élimination mécanique de parasites...)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_a7WrJXkIGt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/11/2022 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: smda
Poštovní adresa: 28 rue roger hennequin
Obec: Trappes
PSČ: 78190
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.