Publications Office of the EU
Itálie-Avellino: Jednotka magnetické resonance - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Avellino: Jednotka magnetické resonance

  • Zveřejněno
    30/05/2014
  • Lhůta
    29/07/2014
  • Otevírání nabídek
    31/07/2014
  • Udělení zakázky
    13/04/2015
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
Místo plnění
NUTS code: ITF34 Avellino
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111610 Jednotka magnetické resonance
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,622,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,517,388.15 EUR
Číslo nabídky
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Popis

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/07/2014 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,622,500.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,517,388.15 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Poštovní adresa: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Obec: Milano
PSČ: 20126
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.