Publications Office of the EU
Změna pověření veřejné společnosti Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) prací technické pomoci pro úřad vládních údajů Navarry. Oblasti technologií, inovací, datové kultury a etiky. (EXP. 0005-0402-2022-000035) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Změna pověření veřejné společnosti Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) prací technické pomoci pro úřad vládních údajů Navarry. Oblasti technologií, inovací, datové kultury a etiky. (EXP. 0005-0402-2022-000035)

  • Udělení zakázky
    14/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Místo plnění
NUTS code: anyw
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES220 Navarra
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
236,542.00 EUR
Číslo nabídky
0005-MC08-2024-000008
Popis

Usnesení generálního ředitele pro telekomunikace a digitalizaci č. 216E/2024 ze dne 30. dubna, kterým se mění pověření veřejné společnosti Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC) prací technické pomoci pro Úřad vlády Navarry. Oblasti technologií, inovací, kultury dat a etiky v rámci plánu pro oživení, transformaci a odolnost (C11.I3 MRR).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
236,542.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Pamplona
PSČ: 31012
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.