Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Dveře - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Dveře

  • Zveřejněno
    13/10/2020
  • Lhůta
    18/11/2020
  • Otevírání nabídek
    26/11/2020
  • Udělení zakázky
    16/09/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: IT Italia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44221200 Dveře
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
820,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
653,427.68 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
7900565
Popis

Fornitura e posa in opera di portoni presso le OMC di Napoli S.M.L.B., Voghera e Rimini - LOTTO n. 1 Fornitura e posa in opera di n. 88 portoni vetrati a libro, n. 6 portoni a due battenti vetrati e n. 12 porte ad impacchettamento rapido presso l’OMC di Napoli S.M.L.B.. – LOTTO n. 2 Fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera. – LOTTO n. 3 Fornitura e posa in opera di n. 5 portoni motorizzati presso l’OMC di Rimini.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Trenitalia SpA — direzione Acquisti
Poštovní adresa: piazza della Croce Rossa 1
Obec: Roma
Kód NUTS: IT
PSČ: 00161
Země: ITA
Hlavní adresa: www.acquistionline.trenitalia.it
Elektronicky:
www.acquistionline.trenitalia.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/11/2020 10:30
Kupující
Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per la fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera – LOTTO n. 2.
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.