Publications Office of the EU
Dánsko-Assens: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Assens: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby

  • Zveřejněno
    05/11/2019
  • Lhůta
    03/12/2019
  • Otevírání nabídek
    03/12/2019
  • Udělení zakázky
    27/12/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Assens Affald & Genbrug A/S
Místo plnění
NUTS code: DK031 Fyn
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK031 Fyn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
13,764,186.00 DKK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Kørsel af containere med diverse affaldsfraktioner fra genbrugspladser i Assens kommune til diverse behandlingsanlæg.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Assens Affald & Genbrug A/S
Národní registrační číslo: 32141315
Poštovní adresa: Skovvej 2B
Obec: Assens
Kód NUTS: DK031
PSČ: 5610
Země: DNK
Kontaktní osoba: Dennis Tranholm Jensen
Hlavní adresa: https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Elektronicky:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/12/2019 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
13,764,186.00 DKK
Přidělení zakázky
Úřední název: Snave Vognmandsforretning ApS
Poštovní adresa:
Obec: Haarby
PSČ:
Země: DNK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.