Publications Office of the EU
Chorvatsko-Záhřeb: Balíky programů a informační systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorvatsko-Záhřeb: Balíky programů a informační systémy

  • Zveřejněno
    19/12/2017
  • Lhůta
    16/01/2018
  • Otevírání nabídek
    16/01/2018
  • Udělení zakázky
    20/02/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hrvatska narodna banka
Místo plnění
NUTS code: HR Hrvatska
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR Hrvatska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48000000 Balíky programů a informační systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,500,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,383,053.75 HRK
Číslo nabídky
Ev. br. 6-740/17
Popis

Licence za programsku opremu Microsoft.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/01/2018 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,500,000.00 HRK
Konečná hodnota zakázky
6,383,053.75 HRK
Přidělení zakázky
Úřední název: Span d.o.o.
Poštovní adresa: Koturaška 47
Obec: Zagreb
PSČ: 10000
Země: HRV

Úřední název: Combis d.o.o.
Poštovní adresa: Hektorovićeva 2
Obec: Zagreb
PSČ: 10000
Země: HRV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.