Publications Office of the EU
Španělsko-Cuenca: Odstraňování kalů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Cuenca: Odstraňování kalů

  • Zveřejněno
    06/08/2016
  • Lhůta
    19/09/2016
  • Udělení zakázky
    12/12/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513600 Odstraňování kalů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
432,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
168,894.00 EUR
Číslo nabídky
CA01/16
Popis

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Poštovní adresa: Plaza de España, s/n
Obec: Cuenca
PSČ: 16001
Země: ESP
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
432,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
168,894.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.