Publications Office of the EU
Rahmenvereinbarung „Gründungsberatung - aws First Incubator“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rahmenvereinbarung „Gründungsberatung - aws First Incubator“

  • Zveřejněno
    09/04/2025
  • Lhůta
    08/05/2025
  • Otevírání nabídek
    08/05/2025
  • Udělení zakázky
    27/06/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Austria Wirtschaftsservice Gesellschaft mbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT130 Wien
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
8/25
Popis

Gegenstand der Ausschreibung ist der Abschluss einer Rahmenvereinbarung mit maximal drei Unternehmen über Dienstleistungen der Gründungsberatung in Form von Trainings, Workshops und Coachings für das Startup-Förderungsprogramm aws First Incubator.

Metoda podání
Elektronicky:
https://breitenfeld.vergabeportal.at/Detail/210436
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://breitenfeld.vergabeportal.at/Detail/210436
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/05/2025 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Konzept & Hearing
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: price
Popis: Preis
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Konzept & Hearing
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: price
Popis: Preis
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Konzept & Hearing
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: price
Popis: Preis
Váha (procenta, přesně) : 60
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Mag. Jörg Schlipfinger
Poštovní adresa:
Obec: Linz
PSČ: 4040
Země:
Úřední název: Thomas Hauer
Poštovní adresa:
Obec: Pettenbach
PSČ: 4643
Země:
Úřední název: Creative Region Linz & Upper Austria GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Linz
PSČ: 4020
Země:
Úřední název: BDO Consulting GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Wien
PSČ: 1100
Země:
Úřední název: Viopas Venture Consulting GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Basel
PSČ: 4053
Země:
Úřední název: ICG Integrated Consulting Group GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Graz
PSČ: 8020
Země:
Úřední název: ICG Public Management GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Graz
PSČ: 8020
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.