Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Čištění a zametání ulic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Berlín: Čištění a zametání ulic

  • Zveřejněno
    27/10/2017
  • Lhůta
    12/12/2017
  • Otevírání nabídek
    13/12/2017
  • Udělení zakázky
    30/01/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Místo plnění
NUTS code: DE12 Karlsruhe
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90610000 Čištění a zametání ulic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
VOEK-194-17
Popis

Los 1: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Moltkestr. 153, Karlsruhe, Bundesanstalt für Wasserbau (WE 140891)
Ganzjährige Grauflächenreinigung, Grünflächenpflege: 1.4-31.10. eines Kalenderjahres
Los 2: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Rintheimer Querallee 11, Karlsruhe, Bundespolizei, BImA, Bundesgerichtshof (WE142796)
Die Leistungen sind vom 1.4.-31.10 eines Kalenderjahres zu erbringen.
Los 3: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Haid-und-Neu-Str. 9, Karlsruhe, Max-Rubner-Institut (WE 143004)
Die Leistungen sind vom 1.4.-31.10. eines Kalenderjahres zu erbringen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Poštovní adresa: Fasanenstraße 87
Obec: Berlin
Kód NUTS: DE300
PSČ: 10623
Země: DEU
Hlavní adresa: http://www.bundesimmobilien.de
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=175980
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/12/2017 00:00
Místo plnění
Kód CPV

90610000 - Čištění a zametání ulic

77314000 - Služby při údržbě pozemků

77300000 - Zahradnické služby

77310000 - Služby vysazování a údržby zelených ploch

90620000 - Odklízení sněhu

77000000 - Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství

90611000 - Čištění ulic

90630000 - Odklízení ledu

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.