Publications Office of the EU
Česko-Paskov: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Paskov: Elektrická energie

  • Udělení zakázky
    13/04/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Region Slezská brána
Místo plnění
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
17,735,854.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Sdružené služby dodávky elektrické energie do odběrných míst odběratelů

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
17,735,854.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: EP ENERGY TRADING, a.s.
Poštovní adresa: Klimentská 1216/46
Obec: Praha
PSČ: 11000
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.