Publications Office of the EU
Itálie-Isca sullo Ionio: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Isca sullo Ionio: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    27/06/2019
  • Lhůta
    08/08/2019
  • Otevírání nabídek
    12/08/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrale di Committenza Unione dei Comuni del Versante Ionico
Místo plnění
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,675,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servizio di igiene ambientale del territorio di Guardavalle

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Centrale di Committenza Unione dei Comuni del Versante Ionico
Poštovní adresa: Via Paparo 2
Obec: Isca sullo Ionio
Kód NUTS: ITF63
PSČ: 88060
Země: ITA
Hlavní adresa: https://cucversanteionico.tuttogare.it/
Elektronicky:
https://cucversanteionico.tuttogare.it/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/08/2019 10:00
Místo plnění
Kód CPV

90910000 - Úklidové služby

90510000 - Odstraňování a čištění odpadu

90511000 - Sběr odpadu

90500000 - Služby související s likvidací odpadů a odpady

Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,675,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.