Publications Office of the EU
Polsko-Ostrowiec Świętokrzyski: Ortopedické implantáty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Ostrowiec Świętokrzyski: Ortopedické implantáty

  • Zveřejněno
    30/05/2022
  • Lhůta
    27/06/2022
  • Otevírání nabídek
    27/06/2022
  • Udělení zakázky
    05/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
Místo plnění
NUTS code: PL72 Świętokrzyskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL721 Kielecki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33183100 Ortopedické implantáty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,060,110.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,060,110.00 PLN
Číslo nabídky
Sprawa ZP/19/2022
Popis

Przedmiotem zamówienia jest zakup w formie komisu artykułów do operacji ortopedycznych według szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ:
pakiet 1 – endoprotezy biodro/kolano/bark

Metoda podání
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2022 11:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,060,110.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,060,110.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Johnson&Johnson Poland Sp. z o. o
Poštovní adresa:
Obec: Warszawa
PSČ:
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.