Publications Office of the EU
Německo-Schwäbisch Hall: Zařízení pro odsávání kouře - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Schwäbisch Hall: Zařízení pro odsávání kouře

  • Zveřejněno
    20/01/2017
  • Lhůta
    24/02/2017
  • Otevírání nabídek
    24/02/2017
  • Udělení zakázky
    06/04/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall GmbH
Místo plnění
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42521000 Zařízení pro odsávání kouře
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
43,970.61 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Die GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall mbH plant die Sanierung und den Umbau des ehemaligen Fassfabrikgebäudes in Schwäbisch Hall – Hessental an der Karl-Kurz-Straße 44 (sogenanntes „Kurz-Areal“). Neben Gewerbe- und Gastronomieflächen soll ein Großteil des Gebäudes vom Landkreis Schwäbisch Hall für wesentliche Teile der Verwaltung übernommen werden. Die Einhaltung höchster energetischer Standards ist ein wesentliches Ziel des Bauprojekts. Mit diesem Vergabeverfahren wird das Oberlichtband ausgeschrieben.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Kraft + Kraft Architekten
Poštovní adresa: Schillerstr. 40
Obec: Schwäbisch Hall
Kód NUTS: DE11A
PSČ: 74523
Země: DEU
Hlavní adresa: www.kraft-sha.de
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E58677377
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/02/2017 14:00
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
43,970.61 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Essmann Gebäudetechnik GmbH
Poštovní adresa: Im Weingarten 2
Obec: Bad Salzuflen
PSČ: 32107
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.