Publications Office of the EU
Nizozemsko-Haag: Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Haag: Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky

  • Zveřejněno
    30/07/2021
  • Lhůta
    12/11/2021
  • Udělení zakázky
    06/12/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerie van Defensie
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18100000 Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,446,281.00 EUR
Číslo nabídky
87219928900
Popis

Het betreft een aanbesteding t.b.v. het Defensie KPU-bedrijf voor het sluiten van een vierjarige raamovereenkomst voor het op afroep leveren van maatwerk representatieve uniformkleding.
De te leveren Producten betreffen de zogeheten "nette/representatieve uniformkleding" (bijvoorbeeld het dagelijks tenue, gelegenheidstenue, ceremonieeltenue, avondtenue etc.) en de hieraan gerelateerde uitmonsteringen (bijvoorbeeld insignes, passanten, koorden etc.). De reguliere confectie maten en de herstel, verstel en opmaak werkzaamheden (het zogeheten "verpompen") vallen niet onder scoop van deze aanbesteding.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministerie van Defensie
Národní registrační číslo: 27370985
Poštovní adresa: Kalvermarkt 32
Obec: Den Haag
Kód NUTS: NL
PSČ: 2511 CB
Země: NLD
Kontaktní osoba: Wessel van Leeuwen
Hlavní adresa: http://www.defensie.nl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,446,281.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: George Pisa en Zn. Tailleurs B.V.
Poštovní adresa:
Obec: eindhoven
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.