Publications Office of the EU
Francie-Noirmoutier-en-l'Île: Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Noirmoutier-en-l'Île: Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí

  • Udělení zakázky
    24/03/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FRG05 Vendée
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45232410 Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
124,544.90 EUR
Číslo nabídky
2017-003-M-AST
Popis

La consultation concerne:
l'exécution des travaux de réhabilitation sans tranchée d'un réseau d'eaux usées dans les allées suivantes: allée des Arbousiers, allée des Lutins et allée des Sorbets, sur la Commune de Noirmoutier-en-l'Île, sur linéaire de 600 ml. Il y aura également mise en place de 13 tabourets à passage direct sur les branchements existants en amiante-ciment en tranchées ouvertes, la réparation d'une casse sur le réseau principal en amiante-ciment. Il y aura également la condamnation de tronçons qui seront mis hors service par la mise en œuvre de coulis de béton.
Les variantes ne sont pas autorisées.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
124,544.90 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: DLE Ouest
Poštovní adresa: 5 rue de la Catalogne
Obec: La Chapelle-sur-Erdre
PSČ: 44240
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.