Publications Office of the EU
Španělsko-Sant Feliu de Llobregat: Údržba zařízení veřejného osvětlení a dopravních semaforů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Sant Feliu de Llobregat: Údržba zařízení veřejného osvětlení a dopravních semaforů

  • Zveřejněno
    11/11/2017
  • Lhůta
    02/01/2018
  • Udělení zakázky
    13/06/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ayuntamiento de Sant Feliu de Llobregat
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50232000 Údržba zařízení veřejného osvětlení a dopravních semaforů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
321,652.88 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
180,017.10 EUR
Číslo nabídky
CPSV2017000021
Popis

Contratación del servicio de mantenimiento de los sistemas de regulación en mobilidad y de las instalaciones de alumbrado exterior, elementos y sistemas asimilables de Sant Feliu de Llobregat.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
321,652.88 EUR
Konečná hodnota zakázky
180,017.10 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sociedad Española de Construcciones Eléctricas (SECE, S. A.)
Poštovní adresa: C/ Rosselló i Porcel, 21, 7º
Obec: Barcelona
PSČ: 08016
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.