Publications Office of the EU
LK - Schulneubau ESS und HKS (121-SEH) - Fachplaner DGNB - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LK - Schulneubau ESS und HKS (121-SEH) - Fachplaner DGNB

  • Zveřejněno
    16/12/2024
  • Lhůta
    15/01/2025
  • Otevírání nabídek
    15/01/2025
  • Udělení zakázky
    11/03/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Landkreis Hameln-Pyrmont
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE923 Hameln-Pyrmont
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71621000 Technické testování a poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
S-HAMELN-LK-2024-0102
Popis

Fachplaner DGNB (Auditorleistung DGNB)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HAMELN-LK-2024-0102
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HAMELN-LK-2024-0102
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/01/2025 13:45
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Schüßler-Plan Ingenieurgesellschaft mbH
Poštovní adresa:
Obec: Düsseldorf
PSČ: 40237
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.