Publications Office of the EU
Francie-Clermont Ferrand: Výstavba silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Clermont Ferrand: Výstavba silnic

  • Udělení zakázky
    05/11/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
Místo plnění
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233120 Výstavba silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
538,863.15 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kupující
Commune de NERONDE S/DORE
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
538,863.15 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: COLAS FRANCE
Poštovní adresa:
Obec: GERZAT
PSČ:
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.