Publications Office of the EU
Slovinsko-Slovenj Gradec: Různé opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Slovinsko-Slovenj Gradec: Různé opravy a údržba

  • Zveřejněno
    30/03/2018
  • Lhůta
    07/05/2018
  • Otevírání nabídek
    07/05/2018
  • Udělení zakázky
    30/06/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Javno podjetje Komunala Slovenj Gradec d.o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI033 Koroška
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233141 Práce na údržbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
120,875.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
820,449.63 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
JN-8Me/2018
Popis

Vzdrževanje cest in vzdrževanje ter izgradnja komunalne infrastrukture v Mestni občini Slovenj Gradec in občini Mislinja.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Javno podjetje Komunala Slovenj Gradec d.o.o.
Národní registrační číslo: 5072107000
Poštovní adresa: Pameče 177A
Obec: Slovenj Gradec
Kód NUTS: SI033
PSČ: 2380
Země: SVN
Hlavní adresa: http://www.komusg.si
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/05/2018 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.