Publications Office of the EU
PL-Poznań: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Poznań: Opravy a údržba

  • Zveřejněno
    09/11/2012
  • Lhůta
    18/12/2012
  • Otevírání nabídek
    18/12/2012
  • Udělení zakázky
    24/12/2012
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zarząd Dróg Miejskich
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,437,500.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,499,589.00 PLN
Číslo nabídky
DZ/RP/341/138/12
Popis

I. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu urządzeń poboru opłat (parkomaty) typu „Siemens-Sity5” w ilości 260 szt. w stałej sprawności technicznej umożliwiającej obsługę parkujących kierowców.
Przedmiot zamówienia opisany wg. Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
50000000-5 – usługi naprawcze i konserwacyjne.
II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w pkt 3 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia nr ref. DZ/RP/341/138/12.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/12/2012 10:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,437,500.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,499,589.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Siemens Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Żupnicza 11
Obec: Warszawa
PSČ: 03-821
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.