Publications Office of the EU
Slovinsko-Maribor: Počítačové řízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Maribor: Počítačové řízení

  • Zveřejněno
    26/12/2018
  • Lhůta
    23/01/2019
  • Udělení zakázky
    30/09/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
POŠTA SLOVENIJE d.o.o.
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72510000 Počítačové řízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
480,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
512,348.78 EUR
Číslo nabídky
46/2018/JNS
Popis

Vzdrževanje sistemske infrastrukture

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Pošta Slovenije d.o.o.
Národní registrační číslo: 5881447000
Poštovní adresa: Slomškov trg 10
Obec: Maribor
Kód NUTS: SI
PSČ: 2000
Země: SVN
Kontaktní osoba: Nataša Štraus
Hlavní adresa: http://www.posta.si
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=6253
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
480,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
512,348.78 EUR
Přidělení zakázky
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.