Publications Office of the EU
SPD8/2025/138 – Nabídkové řízení na strategický marketing a udržitelnou propagační kampaň na podporu účinného využívání zdrojů pro Maltu Agrifair 2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

SPD8/2025/138 – Nabídkové řízení na strategický marketing a udržitelnou propagační kampaň na podporu účinného využívání zdrojů pro Maltu Agrifair 2026

  • Zveřejněno
    31/10/2025
  • Lhůta
    19/11/2025
  • Otevírání nabídek
    19/11/2025
  • Udělení zakázky
    02/02/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sectoral Procurement Directorate
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: MT001 Malta
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79340000 Reklamní a marketingové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Nabídkové řízení na strategický marketing a udržitelnou propagační kampaň na podporu účinného využívání zdrojů pro Maltu Agrifair 2026

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12653658
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12653658
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/11/2025 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: bpqr
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Sour Punch Ltd
Poštovní adresa:
Obec: Hamrun
PSČ: HMR1556
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.