Publications Office of the EU
Portugalsko-Ribeira Grande: Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Portugalsko-Ribeira Grande: Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný

  • Zveřejněno
    27/06/2018
  • Lhůta
    23/07/2018
  • Udělení zakázky
    13/12/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Místo plnění
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513000 Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,017,167.49 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,348,889.80 EUR
Číslo nabídky
01/2018
Popis

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Poštovní adresa: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Obec: Ribeira Grande
Kód NUTS: PT200
PSČ: 9600-228
Země: PRT
Hlavní adresa: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Elektronicky:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,017,167.49 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,348,889.80 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Poštovní adresa:
Obec: Ponta Delgada
PSČ:
Země: PRT

Úřední název: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Poštovní adresa:
Obec: Ponta Delgada
PSČ:
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.