Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Bradford: Zdravotnické zabezpečení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Bradford: Zdravotnické zabezpečení

  • Oznámení výsledků
    25/02/2016
  • Odhad zveřejnění
    04/04/2016
  • Zveřejněno
    30/04/2016
  • Lhůta
    01/06/2016
  • Otevírání nabídek
    01/06/2016
  • Udělení zakázky
    08/07/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
The City of Bradford Metropolitan District Council
Místo plnění
NUTS code: UKE41 Bradford
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKE41 Bradford
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85100000 Zdravotnické zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,350,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,450,000.00 GBP
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
A6TH-MFSH3B
Popis

Bradford Council is looking for providers to undertake the following services (a) HealthWatch Bradford and District and (b) NHS Complaints Independent Advocacy Service.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.yortender.co.uk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/06/2016 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.