Publications Office of the EU
Francie-Charleville-Mézières: Zaměstnanecké oděvy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Charleville-Mézières: Zaměstnanecké oděvy

  • Zveřejněno
    21/10/2016
  • Lhůta
    25/11/2016
  • Otevírání nabídek
    08/12/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ville de Charleville-Mézières
Místo plnění
NUTS code: FRF21 Ardennes
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF21 Ardennes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18110000 Zaměstnanecké oděvy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
8
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Fourniture habillement, EPI et accessoires divers.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ville de Charleville-Mézières
Obec: Charleville-Mézières
Kód NUTS: FR211
Země: FRA
Hlavní adresa: https://www.charleville-mezieres.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/12/2016 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.