Publications Office of the EU
Francie-Toulon: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Toulon: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    19/06/2020
  • Lhůta
    31/07/2020
  • Otevírání nabídek
    03/08/2020
  • Udělení zakázky
    03/11/2020
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Místo plnění
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL05 Var
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,571,320.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,724,800.00 EUR
Číslo nabídky
DAF_2020_000844
Popis

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/08/2020 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,571,320.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,724,800.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Atalian Proprété PACA
Poštovní adresa: 151 avenue des Aygalades
Obec: Marseille
PSČ: 13015
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.