Publications Office of the EU
Nizozemsko-Amsterdam: Pojištění odpovědnosti za škodu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Amsterdam: Pojištění odpovědnosti za škodu

  • Zveřejněno
    24/04/2023
  • Lhůta
    26/05/2023
  • Udělení zakázky
    14/08/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Universiteit van Amsterdam
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Metoda podání
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kupující
Hogeschool van Amsterdam
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Allianz Benelux
Poštovní adresa: Coolsingel 120
Obec: Rotterdam
PSČ: 3011AG
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.