Publications Office of the EU
Dodávka a renovace keramických izolátorů trolejového vedení a skla s omezenou dielektrickou tuhostí kompozitními izolátory s větším únikovým potrubím a izolací pro zlepšení spolehlivosti v oblastech s vysokou slaností a znečištěním lavy Córdoba-Málaga. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka a renovace keramických izolátorů trolejového vedení a skla s omezenou dielektrickou tuhostí kompozitními izolátory s větším únikovým potrubím a izolací pro zlepšení spolehlivosti v oblastech s vysokou slaností a znečištěním lavy Córdoba-Málaga.

  • Zveřejněno
    29/02/2024
  • Lhůta
    08/04/2024
  • Otevírání nabídek
    24/04/2024
  • Udělení zakázky
    04/09/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Adif-Alta Velocidad
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31650000 Izolační součásti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,777,313.80 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,082,985.40 EUR
Číslo nabídky
3.23/20810.0091
Popis

Dodávka a renovace keramických izolátorů trolejového vedení a skla s omezenou dielektrickou tuhostí kompozitními izolátory s větším únikovým potrubím a izolací pro zlepšení spolehlivosti v oblastech s vysokou slaností a znečištěním lavy Córdoba-Málaga.

Metoda podání
Elektronicky:
https://elicitadores.adif.es
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://elicitadores.adif.es
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/04/2024 10:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: En función del precio más bajo
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
2,777,313.80 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,082,985.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SYNEOX RAIL, S.L.U.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ: 28016
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.