Publications Office of the EU
Nákup karbonu na základě hodnotových elektrických kartonů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nákup karbonu na základě hodnotových elektrických kartonů

  • Zveřejněno
    30/03/2026
  • Lhůta
    08/05/2026
  • Otevírání nabídek
    08/05/2026
  • Udělení zakázky
    08/06/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
COMPANIA DE APA OLT SA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO414 Olt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09130000 Ropa a ropné destiláty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,132,231.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,949,480.00 RON
Číslo nabídky
2026/1/21307548
Popis

Předmětem smlouvy je dodávka nafty a benzínu k čerpadlu na základě elektronických karet s pokrytím dodacích stanic po celé zemi. Počet dnů, do nichž mohou hospodářské subjekty, které mají zájem, požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců, je 19 dnů před uplynutím lhůty pro podání nabídek. Zadavatel odpoví jasně a úplně na všechny žádosti o vysvětlení / dodatečné informace takto: - 25 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek u žádostí o vysvětlení podaných 34 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek; - 11 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek u žádostí o vysvětlení podaných 19 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/05/2026 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Distanta dintre statiile peco si localitatiele in care entitatea contractanta detine sedii. Punctaj total: maxim 80 puncte.
Odhadovaná hodnota
4,132,231.00 RON
Konečná hodnota zakázky
3,949,480.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: ROMPETROL DOWNSTREAM
Poštovní adresa:
Obec: Bucuresti
PSČ: 013702
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.