Publications Office of the EU
Polsko-Lubrza: Služby související s likvidací odpadů a odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Lubrza: Služby související s likvidací odpadů a odpady

  • Zveřejněno
    10/10/2023
  • Lhůta
    08/11/2023
  • Otevírání nabídek
    08/11/2023
  • Udělení zakázky
    21/11/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GMINA LUBRZA
Místo plnění
NUTS code: PL43 Lubuskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,277,778.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,571,928.00 PLN
Číslo nabídky
ZP.271.10.2023
Popis

Předmětem smlouvy je služba sběru a nakládání (využití nebo odstranění) komunálního odpadu od všech vlastníků obydlených a některých neobydlených nemovitostí (veřejné budovy) a sběr a nakládání s odpadem z Městského sběrného místa odpadů (PSZOK) v obci Lubrza tak, aby bylo dosaženo vhodné úrovně recyklace, přípravy k opětovnému použití a využití jinými metodami a úrovně snížení skládkování biologicky rozložitelného komunálního odpadu.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/11/2023 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,277,778.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
6,571,928.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: TRANS-FORMACJA Marcin Wijatyk
Poštovní adresa:
Obec: Ołobok
PSČ: 66-213
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.