Publications Office of the EU
Francie-Orléans: Díly a příslušenství k motorovým vozidlům a motorům - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Orléans: Díly a příslušenství k motorovým vozidlům a motorům

  • Zveřejněno
    02/05/2019
  • Lhůta
    03/06/2019
  • Otevírání nabídek
    04/06/2019
  • Udělení zakázky
    01/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier régional d'Orléans
Místo plnění
NUTS code: FRB06 Loiret
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRB06 Loiret
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34300000 Díly a příslušenství k motorovým vozidlům a motorům
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
212,848.68 EUR
Číslo nabídky
2019-30
Popis

Fourniture de pièces détachées et de matériaux pour les ateliers du Centre hospitalier régional d'Orléans et de l'établissement public de santé mentale Georges Daumézon à Fleury- les-Aubrais AO 2019-30.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=427661&orgAcronyme=x7c
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/06/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
212,848.68 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Metifiot
Poštovní adresa: 17-19 rue Jean Zay, CS 50217
Obec: Saint-Priest Cedex
PSČ: 69808
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.