Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Služby vysazování a údržby zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Paříž: Služby vysazování a údržby zelených ploch

  • Zveřejněno
    18/09/2018
  • Lhůta
    22/10/2018
  • Otevírání nabídek
    22/10/2018
  • Udělení zakázky
    03/01/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre des monuments nationaux
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
157,458.60 EUR
Číslo nabídky
18.782.211
Popis

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/10/2018 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
157,458.60 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Un château pour l'emploi
Poštovní adresa: 14 avenue de Laon
Obec: Coucy-le-Château
PSČ: 02380
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.