Publications Office of the EU
Francie-Valenciennes: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Valenciennes: Opravy a údržba

  • Zveřejněno
    20/07/2018
  • Lhůta
    17/09/2018
  • Otevírání nabídek
    19/09/2018
  • Udělení zakázky
    18/10/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SIGH
Místo plnění
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
188,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
340,292.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2018/DMO/PAG 2018
Popis

Le présent contrat a pour objet l'entretien complet des installations de fermetures automatiques:
— portes automatiques,
— portails, grilles
— barrières,
— bornes escamotables.
De l’ensemble du parc dont la liste est reprise dans le DPGF par lots. Cette liste n’est pas exhaustive.
Le contrat comprend également des travaux de remplacement des installations, selon le bordereau de prix (annexe 2 à l’acte d’engagement).
Ces travaux seront arrêtés par le maître d’ouvrage sur la base du bordereau et feront l’objet d’un ou plusieurs bons de commande.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SIGH
Poštovní adresa: 40 boulevard Saly
Obec: Valenciennes
Kód NUTS: FRE
PSČ: 59300
Země: FRA
Kontaktní osoba: Mme Christine Pavaut
Hlavní adresa: http://www.sigh-habitat.fr
Elektronicky:
www.marches-securises.fr.
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/09/2018 14:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.