Publications Office of the EU
Střešní práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Střešní práce

  • Udělení zakázky
    29/02/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
69,193.75 EUR
Číslo nabídky
23-2-009/23007233/A23/DA
Popis

Hlavní množství v LV „Střešní konstrukce stávajících budov 004 a 005 (švédská a bux tree construction)“: — Demoliční zastřešení se Spojeným královstvím (vyložené): cca 307 m2 – opětovná montáž cementového krytu z vlnitých vláken se Spojeným královstvím: cca 307 m2 – drobné práce, závěsné okapové žlaby, zavěšený přístřešek: cca 50 – Srážkové potrubí DN70: cca 31 m – opětovná montáž střešního světelného pásu l/b cca 3, 75/1,10 m, v= 55 cm: 1 kus

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
69,193.75 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Poštovní adresa:
Obec: Frankfurt am Main
PSČ: 60488
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.