Publications Office of the EU
Francie-Nantes: Údržba programového vybavení pro informační technologie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Nantes: Údržba programového vybavení pro informační technologie

  • Udělení zakázky
    08/04/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CHU de Nantes
Místo plnění
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72267100 Údržba programového vybavení pro informační technologie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
356,011.00 EUR
Číslo nabídky
18135
Popis

Le présent marché public a pour objet la maintenance corrective, préventive, adaptative et réglementaire, les prestations complémentaires et la transférabilité des solutions de gestion de cohortes existantes au CHU de Nantes. Le périmètre du présent marché public inclus les cohortes actuellement maintenues par le titulaire ou en cours de déploiement:
— Copacne,
— COHPT,
— DIVAT,
— EKITE,
— Endocardite,
— Evaladd,
— Refract-Lyma.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
356,011.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: IDBC
Poštovní adresa: 3 rue Guglielmo Marconi
Obec: Saint-Herblain
PSČ: 44800
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.