Publications Office of the EU
Belgie-Antverpy: Hašení požárů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Antverpy: Hašení požárů

  • Zveřejněno
    22/11/2018
  • Lhůta
    20/12/2018
  • Udělení zakázky
    20/12/2018
  • Otevírání nabídek
    20/12/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Místo plnění
NUTS code: BE Belgique/België
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
75251100 Hašení požárů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,549.00 EUR
Číslo nabídky
HZS-AFF20192020B-F03_0
Popis

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/12/2018 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
12,549.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Campus Vesta APB
Poštovní adresa: Oostmalsesteenweg 75
Obec: Ranst
PSČ: 2520
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.