Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Praha: Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)

  • Oznámení výsledků
    28/02/2014
  • Zrušeno
    30/05/2014
  • Zveřejněno
    13/06/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,677,686.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem VZ je nákup jen výlučně nového zařízení pro fyzikálně chemickou charakterizaci materiálů v oblasti nízkých teplot a silných magnetických polí dále viz zadávací dokumentace.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/07/2014 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
8,677,686.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.