Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Zábavní služby kapel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rumunsko-București: Zábavní služby kapel

  • Udělení zakázky
    05/07/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI"
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92312130 Zábavní služby kapel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500.00 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Nevýhradní postoupení majetkových práv souvisejících s autorským právem k obsahu audiovizuálního díla koncipovaného a prezentovaného v rámci akce „Letní tábor na ulici“, kterou uspořádalo Národní vesnické muzeum „Dimitrie Gusti“ ve dnech 10. července až 4. srpna 2023.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,500.00
Konečná hodnota zakázky
1,500.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Asociația Art Degeaba
Poštovní adresa: Str. Popa Rusu nr. 9A et.3 ap.8, sector 2
Obec: Bucuresti
PSČ: 021021
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.