Publications Office of the EU
EE-Tallinn: Služby v oblasti těžby dřeva - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

EE-Tallinn: Služby v oblasti těžby dřeva

  • Udělení zakázky
    13/01/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: EE Eesti
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77210000 Služby v oblasti těžby dřeva
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,239,256.50 EUR
Číslo nabídky
1-47.149
Popis

Lihtsustatud korras teenuste tellimise hange on jaotatud osadeks. Tööde maht võib erineda tulenevalt hankijapoolsest vajadusest +/-30 %. Hankelepingutes on tööde piirkonnaks konkreetne tööpiirkond, aga vajadusel peab tööde teostaja olema valmis töötama RMK kõigis tööpiirkondades.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,239,256.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Eesti Metsahalduse OÜ
Poštovní adresa: Roheline 6a
Obec: Sindi
PSČ: 86704
Země: EST
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.